Piątek, 21.06.2024 15:26

Bielawa - Ulica Grota-Roweckiego 5

Ulica Grota-Roweckiego 5

Bielawa kamera na ulicę Grota-Roweckiego 5

Kamera, z której ponury widok mamy szansę oglądać, zainstalowana jest na osiedlu XXV-lecia PRL w Bielawie. Widoczny plac znajduje się przy ulicy gen. Grota-Roweckiego. Niewielki plac zabaw kojarzy się raczej z minioną epoką i nawet data wyświetlana na kamerze dostosowana została do klimatu otoczenia informując nas, że trwa rok 1970.

Osiedle założone zostało w roku 1984 dzięki inicjatywie podjętej przez działaczy związków zawodowych Zakładu Przemysłu Bawełnianego „Bielbaw”. Największy rozwój budownictwa, który nastąpił już w latach 70-tych, osiedle zawdzięcza czasom świetności zakładu przemysłowego, który zatrudniał setki okolicznych mieszkańców. Osiedle XXV-lecia jest największym osiedlem w Bielawie.

Okoliczne budynki są systematycznie remontowane już od roku 2000, jednak specyficzny klimat osiedla z wielkiej płyty ciężko jest ukryć pod kolorowymi tynkami. Na szczęście nieopodal zlokalizowany jest zaciszny Pak Miejski, w którym można zrelaksować się w otoczeniu przyrody i wypocząć nad stawem. Gratką dla miłośników sportu jest znajdujący się w południowej części parku skatepark, który jest ulubionym miejscem spotkań miejscowej młodzieży.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 29.7 °C (85.5 °F)
  • prędkość wiatru: 6.68 km/h (4.15 mph)
  • wilgotność powietrza: 63 %
  • kierunek wiatru: 150 °
  • zachmurzenie: 12 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Grota-Roweckiego 5 w miejscowości Bielawa

Ulica Grota-Roweckiego 5

Powiązane kategorie z kamerą nr 762:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.