Środa, 17.07.2024 23:39

Białystok - Teatr Dramatyczny

Teatr Dramatyczny
Link źródłowy

Białystok kamera na Teatr Dramatyczny

Województwo podlaskie bardzo często określane jest mianem zielonych płuc Polski. Znakomitym potwierdzeniem tej teorii jest widok z powyższej kamery zamontowanej na budynku Teatru Dramatycznego w Białymstoku. Stolica województwa podlaskiego - Białystok obfituje w liczne tereny zielone, a także parki położone w bliskiej odległości od centrum miasta, które bardzo często są miejscem spotkań licznych białostoczan. Mimo, że Białystok posiada zaledwie jeden zabytkowy obiekt architektoniczny sławny w całej Polsce - Pałac Branickich, to warto tu przyjechać, jeśli nie w celach poznawczych, to chociażby wypoczynkowych.

W odległości zaledwie 5 minut od Rynku Kościuszki, swoistego centrum miasta, znajduje się Park Planty, nieco dalej, bo wymaga to 10-minutowego spaceru od centrum, położony jest Park Zwierzyniecki, gdzie znajduje się białostocki Ogród Zoologiczny. Tuż za popularnym Zwierzyńcem (Park Zwierzyniecki) usytuowany jest Rezerwat Las Zwierzyniecki, natomiast obok Las Komunalny.

Teatr Dramatyczny położony jest przy ulic Elektrycznej, opodal najważniejszego zabytku Białegostoku - Pałacu Branickich. Plac przed teatrem jest niezwykle atrakcyjnym miejscem wypoczynkowym, szczególnie latem, ze względu na natryski, z których pod ciśnieniem strzela woda dająca ochłodę w upalne dni.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.1 °C (68.2 °F)
  • prędkość wiatru: 4.14 km/h (2.57 mph)
  • wilgotność powietrza: 100 %
  • kierunek wiatru: 303 °
  • zachmurzenie: 83 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Teatr Dramatyczny w miejscowości Białystok

Teatr Dramatyczny

Powiązane kategorie z kamerą nr 687:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.