Czwartek, 18.07.2024 06:09

Parę słów o serwisie KameryNaDrogach.pl

Od kiedy kraj nasz jest w strukturach Unii Europejskiej i posiada coraz więcej dróg ekspresowych oraz autostrad, zostało uruchomionych mnóstwo kamer online, które pokazują obraz na wybranych odcinkach tych dróg. Stąd pomysł stworzenia całkiem nowego serwisu z kamerami internetowymi. Obrazy z tych kamer są bardzo przydatne kierowcom poruszającym się po polskich drogach, ponieważ pokazują aktualne widoki w wielu newralgicznych miejscach, tam gdzie często pojawiają się korki i zatory. Dla przykładu w Świnoujściu kamery zamontowane są na drogach dojazdowych do promów, dzięki czemu każdy może zobaczyć jak wiele aut oczekuje na przeprawę.

Kamery na drogach niestety nie mają walorów krajoznawczych, bo oprócz ciemnego pasa drogi i przejeżdżających pojazdów niewiele więcej zobaczymy. Obrazy z kamer turystycznych z najciekawszych i najpiękniejszych rejonów w Polsce możemy oglądać na stronie kamery w Polsce, do czego wszystkich bardzo zachęcamy.

W serwisie "Kamery na drogach" każdy może dodać swoją kamerę oraz może stworzyć katalog swoich ulubionych kamer. Na każdej stronie można dodawać komentarze oraz oceniać widoki z kamer. Zachęcamy również do umieszczania informacji na profilach facebookowych, gdzie dla ułatwienia dodaliśmy odpowiedni przycisk nad każdym obrazem z kamery. Mamy nadzieję, iż serwis przypadnie Wam do gustu i będziecie jego częstymi gośćmi