Sobota, 26.11.2022 16:48

Zieleniec Duszniki-Zdrój - Panorama stoków

Zieleniec widok z kamery na panoramę stoków

Widok z tej kamery z pewnością spodoba się miłośnikom narciarstwa i Zieleńca, bowiem szklanym okiem mamy szansę zobaczyć znaczną część terenów narciarskich położonych w obrębie wspomnianej dzielnicy Dusznik-Zdroju oraz dużą część samego "miasteczka narciarskiego". Kamera przekazuje obraz w wersji LIVE - czyli na żywo.

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że Zieleniec stanowi doskonały pomysł na urlop. Dzielnica Dusznik-Zdroju pochwalić się może nie tylko doskonałą infrastrukturą narciarską, świetnie przygotowanymi i zróżnicowanymi stokami narciarskimi, ale także fenomenalnym mikroklimatem wpływającym pozytywnie na organizm ludzki. Ciśnieniowy układ mas powietrza wymusza na na organizmie ludzkim zwiększoną produkcję czerwonych krwinek, co w efekcie poprawia samopoczucie i przyczynia się do lepszego natlenienia organizmu. Wystarczy spędzić kilka dni w Zieleńcu, aby poczuć się lepiej, zregenerować siły i naładować baterie na kolejnych kilka tygodni pracy zawodowej.

Jedną z największych zalet kompleksu narciarskiego w Zieleńcu jest to, że wszystkie, bez wyjątku, wyciągi i trasy narciarskie objęte są jednym karnetem. I jest to jedyna miejscowość w Polsce, po której w całości możemy się poruszać bez odpinania nart, a to wszystko dzięki dobrze zorganizowanej infrastrukturze narciarskiej.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 0.6 °C (33.2 °F)
  • prędkość wiatru: 2.74 km/h (1.7 mph)
  • wilgotność powietrza: 97 %
  • kierunek wiatru: 303 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1027 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Panorama stoków w miejscowości Zieleniec Duszniki-Zdrój

Panorama stoków

Powiązane kategorie z kamerą nr 1079:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.