Sobota, 23.01.2021 14:59

Zator ↓

Zator - Droga do Krakowa DK 44

Droga do Krakowa DK 44
Link źródłowy

Zator kamera droga do Krakowa DK 44

Kamera, przedstawiająca powyższy obraz, została zamontowana w miejscowości Zator, w województwie małopolskim, w powiecie oświęcimskim. Skierowano ją na drogę krajową numer 44, biegnącą w kierunku Krakowa.

Droga krajowa numer 44 jest trasą o łącznej długości 108 kilometrów, która łączy województwo małopolskie ze śląskim. Początek trasy zaczyna się w Gliwicach, następne miejscowości to: Mikołów, Tychy, Bieruń, Oświęcim, Zator, Skawina oraz miejscowość końcowa na tej trasie czyli Kraków.

Zator jest docenionym miastem jeżeli chodzi o turystykę, jest to zasługa wielu obiektów zabytkowych ale nie tylko. W ostatnim czasie przybywa tu coraz więcej turystów, przede wszystkim rodzin z dziećmi. Głównym powodem są parki rozrywki, dostępne przez cały rok. Jednym z nich jest Zatorland, składający się z 5 kompleksów, czyli DinoZatorlandu, Parku Mitologi, Parku Owadów, Parku Bajek i Wodnych Stworzeń a w okresie zimowym Parku Św. Mikołaja. Drugi to Energylandia, czyli rodzinny park rozrywki, podzielony na strefy dziecięcą, familijną i ekstremalną.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 6.6 °C (43.8 °F)
  • prędkość wiatru: 5.79 km/h (3.6 mph)
  • wilgotność powietrza: 62 %
  • kierunek wiatru: 140 °
  • zachmurzenie: 75 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 995 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Krakowa DK 44 w miejscowości Zator

Droga do Krakowa DK 44

Powiązane kategorie z kamerą nr 1344:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.