Czwartek, 30.05.2024 06:29

Wrocław - Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Wrocław kamera w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy

Kamera zamontowana we Wrocławskim Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy umożliwia nam podglądanie przebiegu szkoleń, mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa na drogach i zapoznanie kierowców ze sposobami zapobiegania nieszczęśliwym wypadkom.

Kurs bezpiecznej jazdy może być świetną okazją do podniesienia swoich kwalifikacji, nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. W końcu z auta korzystamy także w celach służbowych, a dla pracodawców zwiększenie bezpieczeństwa wykwalifikowanego pracownika i floty samochodowej jest wręcz bezcenna. W czasie szkolenia uczestnicy mają szansę dowiedzieć się jakie taktyki szybkiej i bezpiecznej jazdy są najskuteczniejsze, jak reagować w sytuacjach niebezpiecznych, jakie możliwości i ograniczenia daje własne auto. Można także zweryfikować własne błędy popełniane przy prowadzeniu pojazdów i zlikwidować złe nawyki, które zmniejszają bezpieczeństwo na drodze.

Ośrodek, oprócz nauki bezpiecznej jazdy, oferuje także szkolenie z jazdy rajdowej. Może być to niesamowita frajda zarówno dla początkujących użytkowników aut, jak i dla tych, którzy przejechali już setki tysięcy kilometrów. Zastrzyk adrenaliny na kursie zapewni tor, po którym odbywa się jazda na czas oraz próby poślizgowe. O bezpieczeństwo i fachowe doradztwo dbają zawodnicy rajdowi znający doskonale tajniki panowania nad autem w różnych, nieraz ekstremalnych, warunkach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 12.5 °C (54.6 °F)
  • prędkość wiatru: 0.82 km/h (0.51 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1008 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy w miejscowości Wrocław

Ośrodek Doskonalenia Techniki Jazdy

Powiązane kategorie z kamerą nr 571:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.