Czwartek, 18.07.2024 01:52

Wilkowo - Droga do Grzechotki DS 22

Droga do Grzechotki DS 22

Wilkowo kamera droga do Grzechotki DS 22

Droga ekspresowa S22 jest trasą jednojezdniową, znajdującą się w województwie warmińsko-mazurskim, o łącznej długości 50,6 km. Swój punkt początkowy ma w Elblągu i jest doskonałym połączeniem do Grzechotki, znajdującej się tuż przy granicy z Obwodem Kaliningradzkim.

Powyższa kamera została zamontowana we wsi o nazwie Wilkowo, która jest miejscowością przelotową na trasie S22. Nie jest ona w żaden sposób atrakcyjna pod względem turystycznym, jednak jej położenie jest bardzo dogodne, ponieważ znajduje się niedaleko najciekawszych miast w regionie.

W odległości 12 kilometrów od wsi położony jest Elbląg, który zachwyci zabytkami sakralnymi jak również pięknymi kamienicami, stanowiących rekonstrukcje tych, które stały tu niegdyś przed II wojną światową. 24 kilometry na północ, znajduje się Tolkmicko, miasto znane z największego portu nad Zalewem Wiślanym wraz z licznymi zabytkami. Natomiast na południe od Wilkowa położony jest Pasłęk, do którego dotrzemy pokonując niespełna 20 kilometrów. Przebywając na terenie miasta, warto spędzić czas na Starym Mieście, które otoczone jest murami miejskimi z basztami i bramami.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.6 °C (56.4 °F)
  • prędkość wiatru: 2.96 km/h (1.84 mph)
  • wilgotność powietrza: 90 %
  • kierunek wiatru: 229 °
  • zachmurzenie: 38 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Grzechotki DS 22 w miejscowości Wilkowo

Droga do Grzechotki DS 22

Powiązane kategorie z kamerą nr 1351:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.