Czwartek, 30.05.2024 04:22

Suchedniów - Kierunek Kraków DS 7

Kierunek Kraków DS 7
Link źródłowy

Suchedniów kamera kierunek Kraków DS7

Szklane oko kamery, skierowane zostało na drogę ekspresową numer 7, w kierunku Krakowa. Miejscowość, w której kamera została zamontowana, w Suchedniowie, znajduje się w połowie trasy pomiędzy Krakowem a Warszawą, stanowiąc doskonały punkt postojowy.

Wspomniana droga, jest jedną z dłuższych w Polsce, a jej całkowita długość wynosi 706 kilometrów. S7 pokrywa się jednocześnie z europejską drogą E77, która łączy ze sobą takie kraje jak Węgry, Słowację, Polskę, Litwę, Łotwę, Estonie i Rosję.

Suchedniów to niewielkie miasto o powierzchni 59,40 km², zamieszkane przez niespełna 9000 osób. Głównymi atrybutami miejscowości są przede wszystkim przeważające zielone tereny oraz przepiękne zbiorniki wodne, jeden z nich znajduje się w centrum, nadając charakter miastu i sprawiając, że jest atrakcyjne pod względem turystycznym. Jednak, aby dowiedzieć się nieco więcej na temat przyrody i tamtejszych obszarów warto zajrzeć na ulicę Zagórską, gdzie możemy odwiedzić „Leśną Klasę”. Jest to miejsce, w którym zasięgniemy więcej informacji na temat gospodarki leśnej, łowieckiej oraz ochrony przyrody. Poznamy również gatunki drzew, krzewów oraz elementy runa leśnego, przeważającego w okolicy.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 14.3 °C (57.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.93 km/h (1.2 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 117 °
  • zachmurzenie: 97 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1010 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Kierunek Kraków DS 7 w miejscowości Suchedniów

Kierunek Kraków DS 7

Powiązane kategorie z kamerą nr 1294:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.