Poniedziałek, 04.12.2023 08:21

Płock - Ul. Łukasiewicza - Orlen Arena

Ul. Łukasiewicza - Orlen Arena

Płock kamera ul. Łukasiewicza-Orlen Arena

Kamera zamontowana została prawdopodobnie w pobliżu skrzyżowania ulicy Ignacego Łukasiewicza z ulicą Batalionów Chłopskich i Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Płocku, tuż nieopodal Centrum Widowiskowo-Sportowego Płock - Orlen Arena.

Hala Widowiskowo-Sportowa Orlen Arena to stosunkowo nowy obiekt sportowy, który oficjalnie został otwarty 13 listopada 2010 roku. Budynek widoczny jest już z daleka, i posiada niesłychanie ciekawą, jednoprzestrzenną bryłę o nachylonych ścianach zewnętrznych i dachu paraboloidalno-hiperbolicznym. Hala Widowiskowo-Sportowa Orlen Arena jest w stanie pomieści blisko 5500 osób. Goście VIP mają do dyspozycji aż 9 ekskluzywnych lóż biznesowych, które w sumie mogą pomieścić 115 osób, natomiast oddzielne miejsca przygotowane zostały dla dziennikarzy i mediów. Obiekt przystosowany został także do osób niepełnosprawnych, przygotowanych zostało 28 miejsc dostosowanych specjalnie do nich.

Hala Widowiskowo-Sportowa Orlen Arena przygotowana została do organizacji przeróżnych wydarzeń. Spełnia ona nie tylko funkcję sportową, ale także rekreacyjną, kulturalną i edukacyjna oraz usługową. Hala zaprojektowana została na okręgu o średnicy 90 metrów, natomiast sama arena posiada wymiary 48x30 metrów z możliwości powiększenia do 50x30 m. Koszt budowy obiektu wyniósł nieco ponad 100 milionów złotych.

Aktualna pogoda

  • temperatura: -3.3 °C (26.1 °F)
  • prędkość wiatru: 6.37 km/h (3.96 mph)
  • wilgotność powietrza: 93 %
  • kierunek wiatru: 252 °
  • zachmurzenie: 93 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1022 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Łukasiewicza - Orlen Arena w miejscowości Płock

Ul. Łukasiewicza - Orlen Arena

Powiązane kategorie z kamerą nr 991:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.