Poniedziałek, 24.06.2024 04:18

Płock - Ul. Chopina/Otolińska

Ul. Chopina/Otolińska

Płock kamera Ul. Chopina - Otolińska

Kamera zamontowana jest na skrzyżowaniu ulic: Chopina i Otolińskiej, a obiektyw skierowany został w stronę ulicy Otolińskiej, w kierunku Alei Marszałka Józefa Piłsudskiego. Prezentująca powyższy obraz kamera, przekazująca obraz w wersji LIVE, należy do Miejskiego Zarządu Dróg w Płocku. Ulica Otolińska rozpoczyna się przy skrzyżowaniu z Aleją Marszałka Józefa Piłsudskiego, natomiast kończy swój bieg przy wschodniej granicy miasta.

Szczególną uwagę turystów przybywających do Płocka przykuwa tutejsza architektura, która prezentuje się fenomenalne na wysokim brzegu Wisły. Ze Wzgórza Tumskiego roztaczają się fantastyczne widoki na wiele ważnych zabytków, które otoczone są niepowtarzalnym krajobrazem tworzonym przez malowniczą dolinę Wisły. W tak wspaniałym otoczeniu położony jest jeden z najważniejszych zabytków Płocka. Pochodzący z XIV wieku Zamek Książąt Mazowieckich, którego czerwone i wysokie wieże wyłaniają się spośród drzew.

Turyści przyjeżdżający do Płocka swoje pierwsze kroki najczęściej kierują na Stary Rynek, który zdobi wybudowany w stylu klasycystycznym, Ratusz. Płocki Ratusz zaliczany jest do jednych z najbardziej wyszukanych i gustownych budowli na terenie całego województwa mazowieckiego.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 11.2 °C (52.1 °F)
  • prędkość wiatru: 4.86 km/h (3.02 mph)
  • wilgotność powietrza: 94 %
  • kierunek wiatru: 287 °
  • zachmurzenie: 4 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1017 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ul. Chopina/Otolińska w miejscowości Płock

Ul. Chopina/Otolińska

Powiązane kategorie z kamerą nr 1010:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.