Poniedziałek, 29.05.2023 05:07

Płock - Rondo Wojska Polskiego

Rondo Wojska Polskiego

Płock kamera na Rondo Wojska Polskiego

Kamera zamontowana jest przy Rondzie Wojska Polskiego w Płocku. Na powyższych zdjęciach widoczna jest ulica Wyszogrodzka, a obiektyw kamery skierowany został w kierunku Nowego Gulczewa. Kamera należy do Miejskiego Zarządu Dróg.

Urlop w Płocku to doskonały pomysł na wypoczynek o każdej porze roku, zarówno dla studentów i zakochanych par, jak i dla rodzin z dziećmi. Szereg możliwości spędzania wolnego czasu, a także liczne zabytki oraz niesłychanie ciekawe okolice miasta sprawiają, że nie sposób się tutaj nudzić. Do najważniejszych miejsc i zabytków w Płocku należy zaliczyć fantastyczny Stary Rynek otoczony kamieniczkami z XVIII i XIX wieku, Bazylikę Katedralną pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, będącą jedną z najstarszych budowli sakralnych w Polsce, a także Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, gdzie miały miejsce pierwsze objawienia Jezusa Miłosiernego.

Ogromną popularnością wśród turystów cieszy się także płocki Ogród Zoologiczny. Zajmuje on powierzchnię ponad 10 hektarów, a w jego granicach eksponowanych jest około 3500 zwierząt reprezentujących ponad 300 gatunków. Dodatkowym i nieocenionym atutem ogrodu jest jego położenie na malowniczej wiślanej skarpie, skąd roztaczają się fenomenalne widoki.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 8.8 °C (47.9 °F)
  • prędkość wiatru: 1.37 km/h (0.85 mph)
  • wilgotność powietrza: 80 %
  • kierunek wiatru: 332 °
  • zachmurzenie: 27 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1019 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Rondo Wojska Polskiego w miejscowości Płock

Rondo Wojska Polskiego

Powiązane kategorie z kamerą nr 1012:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.