Niedziela, 14.04.2024 01:14

Modlniczka ↓

Modlniczka - Droga do Krakowa DK 7

Droga do Krakowa DK 7
Link źródłowy

Modlniczka kamera droga do Krakowa DK 7

Modlniczka to średniej wielkości wieś położona na obrzeżach Krakowa, w powiecie krakowskim w województwie małopolskim. Wieś zamieszkana jest przez około 1180 osób. Z turystycznego punktu widzenia nie jest nazbyt atrakcyjna. Obiektyw kamery przekazującej powyższe zdjęcia skierowany został na drogę krajową numer 7, w stronę Krakowa.

Nazwa wsi - Modlniczka, zwana kiedyś Modlnicą Małą, wywodzi się od Modlnicy (innej wsi), niegdyś zwanej Modlnicą Dużą. Opisywana miejscowość od zawsze traktowana była jako przysiółek Modlnicy. Modlniczka należała niegdyś do zakonu Norbertanek.

W ciągu ostatnich kilku lat Modlniczka zyskała popularność jako miejscowość doskonała do lokowania inwestycji. Bez wątpienia sprzyja temu bezpośrednia bliskość Krakowa oraz doskonały dojazd do miejscowości. Na jej terenie znajduje się kilka sklepów wielkopowierzchniowych: Leroy Merlin, Kraków Futura Park, Centrum Hotelowo-Konferencyjne "Witek", Kraków Airport Logistic Center, Centrum Hotelowo-Konferencyjne "Witek", a także dwa salony samochodowe oraz Fort Pasternik.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 13.5 °C (56.3 °F)
  • prędkość wiatru: 0 km/h (0 mph)
  • wilgotność powietrza: 75 %
  • kierunek wiatru: 0 °
  • zachmurzenie: 0 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1020 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga do Krakowa DK 7 w miejscowości Modlniczka

Droga do Krakowa DK 7

Powiązane kategorie z kamerą nr 1327:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.