Środa, 22.05.2024 23:32

Kamery w Krynicy-Zdroju (1)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Krynica-Zdrój - opis

Krynica-Zdrój to miasto położone w województwie małopolskim, powiecie nowosądeckim. Znajduje się w dolinie potoku Kryniczanka, bajkowym otoczeniu Beskidu Sądeckiego, rozkochuje w sobie przybywających turystów. Miejsce magiczne ze względu na licznie występujące złoża o leczniczych właściwościach.

Zimą przede wszystkim jest to miejsce beztroskiego szusowania po stokach narciarskich, zaś sezon letni to czas wypraw pieszych oraz rowerowych, czas podziwiania dzikiej natury, czas przejażdżek konnych. Będąc w Krynicy-Zdroju trzeba koniecznie zobaczyć najstarszy budynek znajdujący się w tym mieście, pijalnię "Słotwinka" z 1806 roku czy też niewiele młodszy, znajdujący się tuż obok budynek "Koncertowa" w Parku Słotwińskim z 1870 roku. Szukając silnych wrażeń warto wybrać się na spływ pontonowy lub do parku linowego.

Miasto jest chętnie odwiedzane przez amatorów sportów zimowych oraz turystów pragnących zregenerować swoje siły i podziwiać piękne widoki. Dzięki wielu możliwościom spędzenia wolnego czasu, każdy może urozmaicić swój wypoczynek. Krynica-Zdrój jest doskonałym miejscem urlopowym i to o każdej porze roku.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.