Piątek, 21.06.2024 15:54

Jarosławiec - Pensjonat Klif

Pensjonat Klif

Jarosławiec kamera z pensjonatu Klif

Kamera została zamontowana na budynku Pensjonatu KLIF SPA w Jarosławcu, usytuowanym przy ulicy Nadmorskiej. Szklane oko kamery zostało skierowane w stronę wschodniej części Jarosławca, gdzie usytuowana jest plaża wyróżniona Błękitną Flagą.

Największą atrakcją Jarosławca jest oczywiście piaszczysta plaża, na której większość kuracjuszy i urlopowiczów spędza wolny czas. Na terenie miasteczka wyznaczone zostały dwa strzeżone kąpieliska: Jarosławiec Wschód i Zachód, na których możecie spotkać kolorowe kutry rybackie. Na plażę w Jarosławcu morze wyrzuca dość dużo, drobnych i złocistych bursztynów, które warto pozbierać, gdyż będzie to jedna z najlepszych wakacyjnych pamiątek.

Baza noclegowa w Jarosławcu składa się głównie z pensjonatów i niewielkich hoteli, a także ośrodków rehabilitacyjnych. Nie brakuje tu również kwater prywatnych, które zazwyczaj są najtańszą formą noclegu. W poszukiwaniu najtańszego noclegu warto wybrać się do południowej części miasteczka, gdyż im dalej od morza, tym taniej.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 17.8 °C (64.1 °F)
  • prędkość wiatru: 12.33 km/h (7.66 mph)
  • wilgotność powietrza: 71 %
  • kierunek wiatru: 40 °
  • zachmurzenie: 59 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Pensjonat Klif w miejscowości Jarosławiec

Pensjonat Klif

Powiązane kategorie z kamerą nr 474:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.