Poniedziałek, 24.06.2024 04:41

Kamery w Dziwnowie (2)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Dziwnów - opis

Dziwnów to miejscowość nadmorska położona na Mierzei Dziwnowskiej pomiędzy Morzem Bałtyckim a rzeką Dziwną. Czysta i szeroka plaża oraz dostęp do morza sprawia, że Dziwnów cieszy się dość dużą popularnością wśród polskich kurortów nadmorskich.

Dziwnów otoczony jest przez różnorodne akweny wodne, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla miłośników sportów wodnych. Północny brzeg mierzei to plaża, zaś południowa to teren bagienny, podmokły. Największą atrakcją Dziwnowa jest oczywiście plaża. Większość turystów spędza tu swój wolny czas, poza kąpielami morskimi i słonecznymi, jest to także fantastyczny teren spacerowy. Pobyt w Dziwnowie z pewnością urozmaici wam Nadmorski Park Miniatur i Kolejek, jest on jednak otwarty jedynie latem.

Dziwnów i okolice z pewnością spełnią oczekiwania osób, które chcą odpocząć w kameralnym otoczeniu, w ciszy i spokoju. Mimo, że miejscowość nie jest największa, to posiada bardzo dobrze rozbudowaną bazę noclegową. Znajdziemy tu luksusowe hotele, pensjonaty, a także kwatery prywatne w przystępnych cenach.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.