Czwartek, 18.07.2024 06:29

Kamery w Dębkach (1)

A B C Ć D E F G H I J K L Ł M N O P Q R S Ś T U W Y Z Ż Ź

Najczęściej wybierane kamery

Dębki - opis

Niewielka nadbałtycka miejscowość Dębki położona jest w gminie Krokowa, w powiecie puckim, województwie pomorskim. Dębki są niewielką, liczącą około 160 mieszkańców osadą zlokalizowaną u ujścia rzeki Piaśnicy, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego należącego do obszaru Kaszub.

Miejscowość i jej okolice oferują atrakcje dla osób pragnących nie tylko spokojnego i leniwego wypoczynku, ale także szukających aktywnej formy spędzania czasu. Spokojny czas zwiedzania upłynąć może na wycieczkach. W okolicy znajduje się punkt widokowy Kaszubskie Oko, Diabelski Kamień, zamek w Krokowej czy rezerwat przyrody Białogóra. Aktywny wypoczynek spędzić można na jednej z tras rowerowych, w Parku Linowym, na spływie kajakowym, a przy gorszej pogodzie na pływalni w pobliskim Gniewnie.

Jednak aby dobrze bawić się w Dębkach trzeba być zwolennikiem spokojnego wypoczynku i zapalonym plażowiczem. Trafiając tam w okresie brzydszej pogody, na całe dwa tygodnie, będzie trzeba się dobrze namęczyć, aby sprawić by każdy dzień był bogaty we wrażenia i wart wspomnień. Niemniej jednak jest to przytulna, cicha, spokojna, a przy tym kameralna osada wart odwiedzenia.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.