Czwartek, 18.07.2024 01:42

Kamery w Ustrzykach Dolnych

Brak kamer.

Ustrzyki Dolne - opis

Ustrzyki Dolne to górska miejscowość położona na skraju województwa podkarpackiego, niedaleko granicy z Ukrainą. Miasto zapewnia wiele atrakcji przybywającym turystom. Latem w obrębie miasta jak i jego okolicach znajdziemy liczne szlaki piesze i rowerowe, turyści do dyspozycji mają zespół basenów Delfin, które z pewnością zapewnią rozrywkę na długi czas. Amatorów białego szaleństwa z całej Polski przyciągają trasy biegowe, kolejka linową Laworta oraz stacja narciarska Gromadzyń, którą zobaczyć możecie na obrazach z kamer udostępnionych w naszym serwisie.

Odwiedzając Ustrzyki Dolne warto wybrać się do Sanktuarium Matki Boskiej Bieszczadzkiej, gdzie znajduje się zabytkowa chrzcielnica. Województwo podkarpackie jest jednym z najczystszych terenów w Polsce, chociażby z tego powodu, warto odwiedzić Muzeum Bieszczadzkiego Parku Narodowego, gdzie znajdują się wystawy dotyczące tutejszej fauny i flory.

Baza noclegowa w Ustrzykach Dolnych jest przyzwoicie rozbudowana. Znajdziemy tu pensjonaty, gospodarstwa agroturystyczne oraz kwatery prywatne. Do miasta dojedziemy autobusem z Warszawy oraz z okolicznych miejscowości.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.