Sobota, 26.11.2022 17:57

Mielno - Droga nad morze

Droga nad morze

Mielno kamera na drogę nad morze

Prawdę mówiąc, widok z tej kamery nie należy do najatrakcyjniejszych, lecz może się okazać niezwykle przydatny, przy podróży nad morze. Ukazuje ulicę Lechitów, czyli drogę (nr 165) dojazdową i wyjazdową z Mielna. Warto więc podejrzeć tą kamerkę przed wyjazdem z miasta, gdyż może się okazać, że ulica Lechitów jest zakorkowana. W pobliżu ul. Lechitów znajduje się pole namiotowe - kempingowe oraz kilka mniejszych i większych pensjonatów.

Mielno uznawane jest za jedną z najatrakcyjniejszych nadbałtyckich miejscowości. Dzieje się tak, nie bez powodu. W sezonie letnim plaże w Mielnie oblegane są przez licznych urlopowiczów wygrzewających się na słońcu, a następnie zażywających kąpieli morskich. Aktywność fizyczna zwiększa zapotrzebowanie organizmu na tlen, a tutejsze powietrze nasycone jest dobroczynnymi pierwiastkami, w tym najważniejszym z nich - jodem. W mieście i jego okolicach zostały wyznaczone szlaki piesze oraz rowerowe, które pomogą poznać region.

Obok plaży, jedną z większych atrakcji miast jest park linowy, gdzie zostały przygotowane trasy o zróżnicowanym stopniu trudności. Od 2004 roku w Mielnie organizowany jest coroczny Międzynarodowy Zlot Morsów. Może i nie jest to widowiskowa dyscyplina sportu, lecz z pewnością mrozi krew w żyłach.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 4.4 °C (39.8 °F)
  • prędkość wiatru: 3.15 km/h (1.96 mph)
  • wilgotność powietrza: 87 %
  • kierunek wiatru: 244 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1028 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Droga nad morze w miejscowości Mielno

Droga nad morze

Powiązane kategorie z kamerą nr 416:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.