Czwartek, 08.06.2023 21:18

Łężany - ul. Jana Pawła II - Kościuszki

ul. Jana Pawła II - Kościuszki

Łężany kamer na ul. JP II - Kościuszki

Kamera, przekazująca obraz na żywo, zamontowana została na dachu budynku położonym przy ulicy Jana Pawła II w Łężanach (prawdopodobnie na Domu Ludowym), a obiektyw kamery skierowany został na drogę krajową 19, wzdłuż której rozciąga się wspomniana miejscowość.

Łężany to wieś, która z turystycznego punktu widzenia nie ma do zaoferowania turystom zbyt wiele. Oprócz przydrożnych kapliczek, zabudowa miejscowości jest raczej "nowoczesna" i nie charakteryzuje się niczym szczególnym. We wsi funkcjonuje Ochotnicza Straż Pożarna, a także Koło Gospodyń Wiejskich, gdzie powinni się wybrać turyści chcący poznać kuchnię regionalną. Łężany nie posiadają bazy noclegowej, ani też gastronomicznej. Jest to miejscowość, w której baza turystyczna nie istnieje.

Warto jeszcze w tym miejscu wspomnieć, że w Łężanach znajduje się okazała świątynia pw. Matki Boskiej Częstochowskiej, która wzniesiona została w latach 80. XX wieku. Niestety jest ona usytuowana "za kamerą", i nie jest widoczna na powyższych zdjęciach z kamery.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 16.9 °C (62.3 °F)
  • prędkość wiatru: 3.38 km/h (2.1 mph)
  • wilgotność powietrza: 99 %
  • kierunek wiatru: 75 °
  • zachmurzenie: 100 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1014 hPa

Przykładowy obraz z kamery: ul. Jana Pawła II - Kościuszki w miejscowości Łężany

ul. Jana Pawła II - Kościuszki

Powiązane kategorie z kamerą nr 1168:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.