Poniedziałek, 24.06.2024 05:56

Kamery w Karwi

Brak kamer.

Karwia - opis

Karwia jest liczącą około tysiąc mieszkańców miejscowością. Leży w województwie pomorskim, dokładnie pomiędzy Dąbkami a Jastrzębią Górą. Dawniej stanowiła część Władysławowa.

Miejscowość z racji swoich niewielkich rozmiarów nie posiada zbyt wielu atrakcji turystycznych, można jednak liczyć, że spędzony tu czas upłynie miło i spokojnie. Przy dobrej pogodzie głównym zajęciem turystów odwiedzających Karwię jest korzystanie z plaży, wygrzewanie się na słońcu i zażywanie kąpieli w morzu. Dzieci będą miały dużą frajdę z budowania fortec i rzeźb z piasku.

Osoby starsze powinny zainteresować się dostępnymi w okolicy trasami do Nordic Walkingu o łącznej długości 32 km. Najdłuższą i najtrudniejszą z tras jest czarna, liczy 16,5 km, zaś średnia czerwona to 10 km, najkrótsza zielona ma długość 5,5 km. Zimą trasy dostosowane są do nart biegowych. Do spędzenia aktywnie czasu zachęca także stadnina koni znajdująca się przy Gospodarstwie Agroturystycznym RUMAK oferującym treningi z instruktorem dla dzieci, początkujących i zaawansowanych jeźdźców.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.