Sobota, 12.06.2021 13:10

Giżycko - Ulica Nadbrzeżna

Ulica Nadbrzeżna

Giżycko kamera IP na ul. Nadbrzeżną

Giżycko, choć jest stosunkowo niewielką miejscowością, posiada bardzo bogatą ofertę atrakcji turystycznych. Niewątpliwie, jedną z największych jest most obrotowy, będący jednym z dwóch tego typu konstrukcji w Europie, a jedyną czynną do dnia dzisiejszego.

Niestety na zdjęciach widoczny jest tylko niewielki skrawek mostu, a obiektyw kamery skierowany jest w stronę ulicy Nadbrzeżnej oraz Kanału Łuczańskiego, zwanego również Giżyckim. Ulica Nadbrzeżna położona jest tuż opodal centrum Giżycka. W jej dolnej części, na odcinku od skrzyżowania z ulicą Olsztyńską aż do nabrzeża Jeziora Niegocin, usytuowane są liczne restauracje i sklepy.

Przez Kanał Giżycki przepływają statki wycieczkowe. Cieszącą się dużą popularnością wśród turystów atrakcją jest rejs statkiem dookoła Wyspy Giżyckiej. Rejs rozpoczynamy w Porcie Ekomarina położonym nad Jeziorem Niegocin, a następnie płyniemy Kanałem Łuczańskim przez Giżycko do Jeziora Kisajno, dalej przez kanał Piękna Góra, który prowadzi do Jeziora Tajty, i stamtąd z powrotem kanałem Niegocińskim wracamy na Jezioro Niegocin.

Aktualna pogoda

  • temperatura: 20.2 °C (68.3 °F)
  • prędkość wiatru: 7.08 km/h (4.4 mph)
  • wilgotność powietrza: 69 %
  • kierunek wiatru: 272 °
  • zachmurzenie: 99 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1009 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Ulica Nadbrzeżna w miejscowości Giżycko

Ulica Nadbrzeżna

Powiązane kategorie z kamerą nr 953:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.