Czwartek, 30.05.2024 06:34

Kamery w Dolistowie Starym

Brak kamer.

Dolistowo Stare - opis

Dolistowo Stare to dość duża wieś położona w województwie podlaskim, a powiecie monieckim, w malowniczym otoczeniu Biebrzańskiego Parku Narodowego, nad rzeką Biebrzą. Mimo, że wieś raczej nie jest docelowym punktem dla turystów, to można ich tutaj dość często spotkać, gdyż Dolistowo stanowić może ciekawy przystanek w drodze do Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Ze względu na położenie wsi nad rzeką Biebrzą, a także dzięki utworzonej tutaj plaży z terenem rekreacyjno-biwakowym Dolistowo Stare dość często odwiedzane jest przez mieszkańców okolicznych miejscowości. Każdego roku odbywają się tutaj spływy kajakowe, które swój początek mają na jeziorach mazurskich, a następnie ciągną się przez całą Biebrzę.

W naszym serwisie znajdziecie jedną kamerkę z Dolistowa Starego, została ona zamontowana w centrum wsi. Na zdjęciach z kamery przekazującej obraz na żywo będziecie mieli szansę zobaczyć jedyny zabytek znajdujący się we wsi. Jest nim kościół parafialny pw. św. Wawrzyńca. Został on wybudowany w XVIII wieku. Więcej o kościele, macie szansę przeczytać w opisie kamery z Dolistowa Starego.

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.