Niedziela, 26.05.2019 03:20

Bolesławiec - Fontanna na Rynku

Fontanna na Rynku
Link źródłowy

Bolesławiec kamera na fontannę przy Rynku

Kamera zamontowana została w południowo-zachodnim narożu bolesławieckiego Rynku, a jej obiektyw skierowany został w stronę fontanny oraz okalających plac przepięknych, kolorowych kamieniczek. Dzięki wysokiej jakości zdjęć, patrząc na ekran, możemy poczuć się tak, jakbyśmy stali w oknie jednej z malowniczych kamieniczek i podziwiali spokojny widok Rynku.

Widoczna, a raczej niewidoczna fontanna została bardzo sprytnie wkomponowana w płaszczyznę chodnika. Tryskająca z niej woda wieczorami zostaje podświetlona barwnymi halogenami, które dodają jej szczególnego uroku. W upalne, letnie dni ten punkt miasta oblegany jest przez zamieszkujące okolicę dzieci, które pluskają się wesoło w tworzącej się tu niewielkiej kałuży, oraz toczą bitwy wodne przepychając się przez tryskające z ziemi strumienie.

Rynek jest popularnym miejscem spotkań mieszkańców Bolesławca. Nie można się temu dziwić, gdyż na prawdę jest to niezwykle przyjemne miejsce, nie tylko dla duszy ale i dla oka. Wręcz idealne do spokojnych spacerów i przesiadywania na okolicznych ławeczkach w towarzystwie najbliższych osób.

Kamery w pobliżu

Aktualna pogoda

  • temperatura: 8.2 °C (46.8 °F)
  • prędkość wiatru: 1.43 km/h (0.89 mph)
  • wilgotność powietrza: 82 %
  • kierunek wiatru: 227 °
  • zachmurzenie: 26 %
  • ciśnienie atmosferyczne: 1015 hPa

Przykładowy obraz z kamery: Fontanna na Rynku w miejscowości Bolesławiec

Fontanna na Rynku

Powiązane kategorie z kamerą nr 788:

Dodaj komentarz

Aby dodawać komentarze musisz zalogować się.